6 Haziran 2009

Bride Wars - Gelin Savaşları

Gönderen belle zaman: 00:29
Bride War Pictures, Images and Photos

Bride Wars fimindeki gibi gelin savaşları diye bir sezon var. Genel olarak
Mayıs aylarında başlayıp, Ekim sonlarına doğru azalıyor :)
Her gelin istediği gelinliği bulabilmek, düğün tarihinde otel, fotoğrafçı, dj ile diğer gelinlerden önce anlaşabilmek ve bunları bütçesine uydurabilmek için büyük bir savaş veriyor. 

Yaz aylarının gelmesiyle, düğünlerin sezonu da açıldı.. Nerde evlenirseniz evlenin, bence mutlaka sade bir şıklık hakim olmalı. Gelinlikten, dekorasyona herşey kaliteli ve hoş bir havaya sahip olmalı, abartıya kaçan detaylardan uzak durulmalı, o detaylar bütün güzelliği gölgeleyebiliyor. En iyi otellerde yapacağınız düğünü gereksiz detaylarla , en iyi butiklerden aldığınız gelinliği abartı bir makyajla gölgelememek için, abartıya kaçılmamalı..

Aklıma ilk gelen gelinlik Sex and The City filminde Carrie'nin gelinliği.. Vivienne Westwood imzalı gelinlik tam 9.875 $.
The Dress
The Wedding
Congratulations dear tanya777


Gelelim çok tercih edilen ünlü gelinlik markasına, Pronovias. 
İspanyol markanın gelinliklerine eskiden sadece Vakko Wedding bölümünden ulaşılabiliyordu. Ancak artık İstinye park, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi'ndeki mağazalarında modellerini bulmanız mümkün...

pronovias Pictures, Images and Photospronovias Pictures, Images and Photos


Pronovias'ın aşağıdaki gibi daha doğal olan katalog çekimlerine bayılıyorum. Sanki gerçek düğün fotoğrafları, stüdyo dışında çekilmesi bence çok asil bir görüntü yaratıyor. Diğer tarz fotoğrafları çok yapay buluyorum. Düğün fotoğrafçınızı seçerken bu konuya dikkat edin, doğal fotoğraflar hep daha kaliteli gözüküyor. Bir fotoğraf stüdyosununda artık klişe olmuş pozları verirken o siz olmuyorsunuz ki! Düğün gibi özel bir günü fotoğraflayacak kişi bence çiftin gerçekten kendine has doğal anlarını yakalamaları..


pronovias Pictures, Images and Photos

0 yorum on "Bride Wars - Gelin Savaşları"

 

InspirationFactory by Belle! Copyright © 2009 Paper Girl is Designed by Ipietoon Sponsored by Online Business Journal